| Kategorie: | semináře a workshopy |
|---|
Partnerem akce je společnost KARL STORZ.
Datum: 28. 2.–1. 3. 2026 (sobota–neděle), 9.00–17.00
Místo konání: Veterinary Education Center (VEC), V Holešovičkách 18, Praha 8
Přednášející:
MVDr. Petra Černá PhD DACVIM (SAIM) MANZCVS (Medicine of Cats) CERTAVP (SAM-F) MRCVS AFHEA ADVCERTFB
Kapacita: 12 účastníků
V ceně jsou zahrnuty materiály, potřebné přístrojové a nástrojové vybavení, spotřební a biologický materiál, certifikát, občerstvení po celou dobu konání kurzu a společné posezení po skončení 1. dne.
V rámci praktické části se bude pracovat na 4 endoskopických stanovištních KARL STORZ. Workshop je zaměřen primárně na kočky, ale bude se pracovat na kadáverech psů a koček.
Tento praktický dvoudenní workshop se zaměří na zlepšení vašich dovedností v oblasti gastrointestinální endoskopie. Kurz poskytne přehled o výběru vhodného vybavení a dovednostech bezpečné manipulace pro endoskopii gastrointestinálního traktu. Obdržíte pokyny v oblasti gastrointestinální endoskopie, odstranění cizího tělesa a také umístění jícnové sondy u pacientu. Uvidíte výhody, které endoskopie nabízí pro vaše pacienty, klienty a praxi.
- Základní principy endoskopie a jak vybrat nejvhodnější endoskopické vybavení
- Pečlivé „řidičské dovednosti“ potřebné pro flexibilní endoskopii u pacientů, což omezuje riziko iatrogenního poškození pacienta i zařízení
- Techniky pro získání endoskopických biopsií a endoskopického odstranění cizího tělesa
- Umístění jicnové sondy
Workshop je ohodnocen body v rámci kontinuálního vzdělávání KVL ČR a KVL SK (prosíme, zadejte do poznámky v košíku vaše číslo KVL).
K platbě je možné využít body z věrnostního programu Norbrook, Purina veterinárního programu a V.I.P. body NOVIKO.
>10 dní před konáním akce bezplatné storno
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
