Not rated

doc. MVDr. Vladimír Jekl, Ph.D. DipECZM: Počítačová tomografie – pokrok v diagnostice onemocnění dentice

€14 €12 excl. VAT
Category: webináře
zvíře: drobní savci
délka: 90 min
téma: stomatologie

Záznam webináře (90 min) vč. PDF verze prezentace. Záznam bude dostupný do 5. 10. 2025. 

Tento webinář můžete zakoupit jako součást balíčku "10 + 2 webináře ze stomatologie drobných savců"

Přednášející: doc. MVDr. Vladimír Jekl, Ph.D., DipECZM (Small Mammal Medicine and Surgery)

Přednáška  je zaměřena nejen na diagnostiku onemocnění dentice pomocí počítačové tomografie, ale také na uplatnění vybraných CT patologií dentice ve stomatologii a jejich význam pro klinické a RTG vyšetření u pacientů, u nichž není z různých příčin možno provést CT vyšetření. Tato přednáška je určena především pro veterinární lékaře a studenty zabývající se medicínou drobných savců.

Hlavní témata:
  • Indikace pacienta pro vyšetření dentice pomocí CT
  • Příprava a polohování pacienta
  • Úprava CT vyšetření a 3D vizualizace, co je přínosnější pro diagnostiku
  • Vybrané patologie ve stomatologii drobných savců, jejich zobrazení na CT a možnosti diagnostiky těchto patologií intraorálním vyšetření nebo pomocí RTG

Studenti VFU Brno, UVLF Košice, ČZU Praha a středních veterinárních škol obdrží slevu 50 % (zadejte v košíku kód STUDENT, při platbě EUR STUDENTSK, a pošlete nám e-mailem kopii studentského průkazu).

K platbě je možné využít body z věrnostního programu Norbrook, Purina veterinárního programu a V.I.P. body NOVIKO.

Discussion

Be the first who will post an article to this item!

Only registered users can submit posts. Please log in or sign up.

Required fields

Do not fill out this field: